Szczerze nie rozumiem tak wielkiego hejtu na ten film... Owszem mi siฤ nie podoba to ลผe ลnieลผka nie jest biaลa jak ลnieg. I choฤ fajnie wytลumaczyli dlaczego ลnieลผka jest ลnieลผkฤ
, a aktorka wedลug mnie naprawde siฤ wpasowaลa, to jednak mรณwimy o ksiฤลผniczce ze skรณrฤ
biaลฤ
jak ลnieg.
Druga sprawa to krasnoludki, choฤ sฤ
urocze, wedลug mnie powinni zatrudniฤ osoby niskorosลe.
Ale pomijajฤ
c te dwa aspekty, odลwierzona wersja tej historii, i przedstawienie jej jako musical wyszลo ลWIETNIE!
Szczerze polecam <3