Byลam w kinie i za mocno siฤ zachwyciลam. Kupiลam film na DVD i jakieล 14 lat pรณลบniej musiaลam (z hukiem) wyrzuciฤ jak przejrzaลam na oczy, ลผe to wielka haลa!!! Jest wiele niedociฤ
gniฤฤ w filmie, making of a nawet w opracowaniu doลฤ
czonym do zakupionej pลyty! Zmarnowany czas i pieniฤ
dze na film w kinie i film na DVD. NIE! I JESZCZE RAZ "NIE"! Zdecydowanie NIE POLECAM!