Mam mieszane uczucia. Niby gลฤboki z przekazem i fakt, ลผe to prawdziwy wyciskacz ลez , ale... Czy to byla komedia ? Zdecydowanie nie, kilka ลmiesznych i nostalgicznych tekstรณw , a reszta pลaczliwa i melancholijna , za duลผo dramatu cierpienia itp mieliลmy zobaczyฤ B , ktรณra odnajduje siebie na nowo, a wyszedl dramat kobiety po stracie mฤลผa. Twรณrcy chyba zbytnio zagลฤbili siฤ w dramat po odejลciu Marka. Film jest dobry , zwลaszcza dla kogoล kto juลผ w ลผyciu swoje przeszedล , ale niestety komediฤ
ciฤลผko go nazwaฤ.