Gram w te gry od Fify 98. Ultimate gram od 2016 roku. Tak słabej gry dawno nie widziałem .... Wyniki po 9:8, mecz wygląda jakbym grał w jakąś grę arcade. Nie da się bronić a zapewniam że umiem to robić. W każdej Fifie opierałem grę na obronie a tutaj ? Jprd wystawiam dzisiaj tą grę na olx. Sto razy lepiej i sprawiedliwiej grało mi się w to białoruskie UFL niż w ten syf.