Jestem zniesmaczony dzisiejszym odcinkiem. W dniu 8 marca program powinien być poświęcony kobietom i tylko .!!! Przekazanie wygranej na fundację psów jest pokazem podejścia do kobiet i dzieci .Wygraną można było przekazać na ważniejsze cele, choćby Dom Samotnej Matki lub Dom Dziecka. Twórcy programu wybitnie pokazali ,że Kobiety i ich problemy są gorzej traktowane niż psy. GRATULUJĘ TWÓRCOM i was nie pozdrawiam!!! Natomiast Pozdrawiam Wszystkie Kobiety.