Wielka kupa,scenarzyści stracili wątek, to nie jest pierwszą miłość, to idiotyzm,chcecie z tego serialu zrobić horor,brazylijskie seriale mieli wątek i sens,ile jeszcze będziecie nas zmuszać do oglądania tego kiczu,żenada,Polsat ma już mniej oglądalności 8 osób,dziękuję.