Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, podziękowań i gratulacji. Z tej okazji Dorota Nowak-Maluchnik, Podkarpacki Kurator Oświaty, skierowała życzenia do uczniów, nauczycieli, dyrektorów szkół oraz wszystkich pracowników oświaty, dziękując im za wysiłek i zaangażowanie w mijającym roku szkolnym.

Facebook
·3 hr